O’qituvchilar

Maktabimizning o'qituvchilar jamoasi

Meyliqulova Nigora Meyliqulovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 960-32-54
Email: nigora@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Esanova Maysara Abdullayevna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 588-44-84
Email: maysara@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Kenjayeva Nilufar Xasanovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 801-21-12
Email: nilufar@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xujayeva Madina Karimovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 615-44-59
Email: madina@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xushvaqtova Barno To'lqinovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 420-58-48
Email: barno@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Eshpo'latova Gulhayo Murodovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 776-68-85
Email: gulhayo@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xalimova Shaxzoda Tolipovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 721-43-46
Email: shaxzoda@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Umbarova Dilafruz Yakubovna

Ona tili va adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 4212886
Email: umbarova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Umarov Manguberdixon Musa o'g'li

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 956-99-92
Email: umarov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Yangiyev Sherali Mirzayevich

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 945-12-99
Email: yangiyev@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Turdiyev Aziz Davronovich

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 961-85-90
Email: turdiyev@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Akramov Muhammad Yakubovich

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97)731-12-41
Email: akramov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Fozilova Nargiz Rustamovna

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 218-50-04
Email: fozilova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Nikkiyeva Mohigul Baratovna

Jismoniy tarbiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 670-35-84
Email: nikkiyeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Boymurodova Umida Xanjarovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 213-37-11
Email: boymurodova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ro'ziyeva Nafisa Alisherovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 320-56-17
Email: ro'ziyeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mardonova Surayyo Sobirovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 562-48-86
Email: mardonova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qodirova Iroda Karomovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 729-98-25
Email:qodirova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rasulova Gulnoza Xusainovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 633-71-17
Email:rasulova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

To'raqulov Ma'mur Halimovich

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 722-21-18
Email:to'raqulov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xidirova Gulnoza Xalilovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 217-23-28
Email:xidirova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xayrullayeva Aziza Akmal qizi

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 458-11-47
Email:xayrullayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Botirova Malika G'afforovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 214-61-91
Email:botirova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xalimova Shaxnoza Tolipovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 218-84-89
Email:xalimova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rustamova Kamola Salimovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 004-23-22
Email:rustamova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Haydarova Pokiza Majid qizi

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 122-47-67
Email:haydarova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Davronova Lobar Baxromovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 453-54-70
Email:davronova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Elmurodova Feruza Saidovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 959-93-50
Email:elmurodova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Tursoatova Surayyo Doniyarovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 233-92-81
Email:tursoatova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qodirova Charos Shokirovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 215-40-30
Email:qodirova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shoymardonova Mahbuba Kazimovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 635-81-05
Email:shoymardonova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Eshonqulova Sanobar Ravshanovna

Informatika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 425-36-75
Email:sanobareshonqulova75@gmail.com
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Huvaydullayeva Qunduz Ro'yiddinovna

Informatika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 226-23-16
Email:huvaydullayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Zairova Shaxzoda Djo'rayevna

Informatika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 469-36-33
Email:zairova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Eshqulov Yanvar Asadovich

Informatika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 617-66-55
Email:eshqulov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Abduraxmonova Barchin Hamdam qizi

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 318-03-05
Email:abduraxmonova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qarshiyeva Nodira Bahromovna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 721-69-45
Email:qarshiyeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rasulov Dilshod Kurbanovich

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 721-94-41
Email:rasulov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Uzoqov Doston Nurali o'g'li

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 460-37-79
Email:uzoqov@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mirzayeva Latofat Bafoyevna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 959-65-51
Email:mirzayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xudoynazarova Guli O'ktamovna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 632-56-64
Email:Gulixonim@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Turayeva Nilufar To'lqinovna

Tarix fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 766-01-33
Email:turayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rahmatullayeva Farog'at Yusupovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 223-10-56
Email:farog'at@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Fozilova Gulrux Rustamovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 639-55-61
Email:gulrux@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Muzaffarova Zulfiya Baratovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 729-16-64
Email:muzaffarova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rahmonova Zebo Qahramonovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 677-80-27
Email:rahmonova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Djo'rayeva Dilafro'z Toshniyazovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 930-25-23
Email:dilafro'z@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Djamolova Malohat Kamolovna

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 949-17-17
Email:djamolova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sharipova Zuhra Faxriddin qizi

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 212-98-65
Email:djamolova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Raxmatullayeva Komila Normamat qizi

Rus tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 955-86-82
Email:raxmatullayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ermatova Malohat Ne'matovna

Kimyo-biologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 441-53-30
Email:malohat@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rahimova Manzura Karimovna

Biologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 722-26-67
Email:manzura@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Doniyeva Kamola Erkinovna

Kimyo fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 222-68-43
Email:kamola@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qo'ldosheva Gulhayo Muxtor qizi

Geografiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 217-23-28
Email:gulhayo@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sayfiyeva Barno Erkinovna

Biolgiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 672-22-97
Email:barno@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Siddiqova Saodat To'raqulovna

Biolgiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 677-80-27
Email:saodat@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Berdishukurova Nasiba Qorjov qizi

Geografiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 465-39-96
Email:nasiba@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Chubayeva Nodira Meylinorovna

Geografiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 257-22-89
Email:nodira@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xolliyev Jo'ra Cho'yanovich

Texnologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 607-19-90
Email:kholliyev@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Amirova Zilola Luptillayevna

Texnologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 473-22-64
Email:zilola@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Salimova Dilnoza Xasanovna

Texnologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 518-89-79
Email:dilnoza@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bobonazarova Matluba Eshimovna

Texnologiya fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 608-33-14
Email:bobonazarova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xolmurodova Alfiya Safarovna

Tasviriy san'at fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 244-22-78
Email:alfiya@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Choriyeva Xurshida G'anisher qizi

Fizika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 633-01-54
Email:xurshida@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mirzayeva Mavjuda Safarovna

Fizika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 457-28-20
Email:mirzayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bolliyev To'lqin Soatovich

Musiqa fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (94) 338-22-66
Email:bolliyev@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shopo'latova Nargiza Soatovich

Musiqa fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 953-22-30
Email:shopo'latova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ashirova Feruza Jo'rayevna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 467-82-96
Email:feruza@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Egamberdiyeva Dilrabo Tursunovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 948-16-17
Email:dilrabo@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ermatova Mahbuba Ahmadovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 956-96-84
Email:mahbuba@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sharopova Zilola Inatillayevna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 320-11-07
Email:zilola@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Umarova Surayyo Turopovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 458-90-48
Email:umarova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Hakimova Mashhura Rahimovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 947-11-68
Email: hakimova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Farmonova Gulsanam Po'latovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 695-72-00
Email: gulsanam@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qoyilova Feruza Haydarovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 257-75-20
Email: qoyilova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shannayeva Nasiba Hayitovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 733-24-92
Email: shannayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Hamrayeva Shaxlo Shoyqulovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (90) 444-56-86
Email: khamrayeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Hamroyeva Gavhar Nizomiddinovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 963-08-54
Email: khamroyeva@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shodiyeva Gulnora Bahodirovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (97) 316-09-22
Email: gulnora@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Usmonova Lobar Safoyevna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 240-12-40
Email: usmonova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shaymardonova Dilrabo Bahodir qizi

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 964-74-67
Email: dilrabo@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ermatova Gulmira Ne'matovna

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 466-93-35
Email: ermatova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shomurodova Dilafruz Nomoz qizi

Boshlang'ich sinf o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 212-82-88
Email: shomurodova@27.maktab.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo