Rahbariyat

Maktabimizning rahbariyat jamoasi

To'xtamisheva Dildora Ismoilovna

Direktor
telefon: +998 (91) 225-77-70
Email: dildora@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Eshnazarov Sanjar Parmanovich

MMIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (90) 864-85-85
Email: sanjarbek.eshnarov@mail.ru
Qabul kunlari: Seshanba, shanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     +99 (91) 633-21-33

Sattorova Ra'no Abdurazzoqovna

O'TIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (97) 313-55-50
Email: sattorova@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shadiyeva Maxpirat Obidovna

O'TIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 950-00-95
Email: shadiyeva@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Baxtiyorova Shaxnoza Baxtiyor qizi

MMIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 460-88-08
Email: baxtiyorova@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sultonova Gulbahor Raxmatovna

XIB direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (91) 946-02-10
Email: sultonova@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shaymatova Guljamol Berdiyevna

amaliyotchi psixolog
Telefon: +998 (91) 951-35-18
Email: shaymatova@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xidirova Aziza Xalilovna

amaliyotchi psixolog
Telefon: +998 (91) 320-09-19
Email: xidirova@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Mirzayev Shaxboz Olim o'g'li

yoshlar yetakchisi
Telefon: +998 (97) 801-27-27
Email: mirzayev@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Fayzullayev Ixlos Qo'chqorovich

CHYOT rahbari
Telefon: +998 (91) 455-13-44
Email: fayzullayev@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xolliyeva Sayyora Amirovna

maktab kutubxonachisi
Telefon: +998 (97) 229-29-90
Email: xolliyeva@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Usmonova Fazilat Oybekovna

maktab kutubxonachisi
Telefon: +998 (90) 316-47-13
Email: fazilatxonim@27.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Payshanba, juma
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo